Ako to u nás funguje?

Vyrábame kvalitné porcelánové fotografie na pomníky a hroby, ktoré znesú akýkoľvek nečas. V mraze a daždi, na prudkom slnku aj v nárazoch vetra, stále zostávajú peknou spomienkou na našich blízkych.

Stručne v 5 bodoch

1. Prvý kontakt

Prvý podnet prichádza od Vás. Obraciate sa na nás so svojimi požiadavkami a predstavami (telefonicky, emailom, listom), alebo priamo vytvárate objednávku cez náš e-shop.

výber fotografie na hrob alebo pomník

2. Spätná väzba

Ozveme sa Vám späť a reagujeme na Vaše požiadavky. Hľadáme spoločne najlepšie riešenie pre realizáciu jedinečného výrobku.
Niekedy je potreba riešiť zle naskenovanú fotografiu, inokedy zase vykomunikovat, doladiť a synchronizovať víziu zákazníka s požiadavkami kvalitnej výroby. Všetko riešime individuálne a vo Vašich požiadavkách sa Vám snažíme vychádzať v ústrety.
Nakoniec Vás zoznámime s návrhom realizácie, ktorý schválite ihneď, alebo hľadáme iné schodné riešenie.

3. Grafické práce

Vami vybranú predlohu pripravujeme k tlači. Vykonávame potrebné grafické úpravy ako orez, odstraňovanie škvŕn či montáž tak, aby sme docielili čo najkrajšiu výslednú fotografiu. Ak si želáte, pošleme Vám pred spustením samotnej výroby NÁHĽAD k odsúhlaseniu.

4. Výroba

V tejto fáze dochádza k samotnej keramickej tlači a potom k vysokoteplotnému výpalu v špeciálnych peciach. Pri týchto procedúrach využívame odborné znalosti aj skúsenosti a pracujeme so špecifickými technológiami.
Keďže sa jedná o prácu na zákazku, nie sme schopní vopred určiť presný termín zhotovenia Vášho výrobku. Fotografie totiž vypaľujeme vo väčších várkach niekoľkokrát za mesiac podľa množstva a náročnosti spracovávaných portrétov.
Stojíme si za kvalitou našich výrobkov, preto si na každom z nich dávame špeciálne záležať. Naša práca sa nedá uponáhľať.

5. Odoslanie

Celková doba výroby sa bežne pohybuje v rozmedzí 10 až 15 pracovných dní (v závislosti na aktuálnej vyťaženosti a náročnosti spracovávaných fotografií). Výrobok odosielame starostlivo zabalený doporučenou zásielkou rovno do Vašich rúk.
Pokiaľ Vás zaujíma viac informácií – kliknite TU.

Ak sa chcete na čokoľvek opýtať, volajte 0949 450 082.