PLATBA A DODANIE

Vážení zákazníci, výroba porcelánových fotografií je veľmi špecifická umelecká práca na zákazku. Jedná sa o rýdzo individuálnu záležitosť, kedy každá jednotlivá fotografia vyžaduje špeciálne grafické a predtlačové úpravy. Snažíme sa vyjsť v ústrety želaniam a predstavám všetkých zákazníkov, avšak komunikácia, jednotlivé úpravy aj samotná výroba sú časovo veľmi náročné a premenlivé. Z toho okrem iného vyplýva, že na začiatku objednávky nie sme schopní presne určiť termín dodania.

Veríme, že pre tieto skutočnosti budete mať pochopenie. Odmeníme sa Vám poctivou prácou a kvalitným originálnym výrobkom.
Fotokeramika - náhrobné porcelánové fotografie

Platba a dodanie

  • DOBA VÝROBY

    Celková doba výroby sa bežne pohybuje v rozmedzí 10 až 15 pracovných dní (v závislosti na aktuálnej vyťaženosti a náročnosti spracovávaných fotografií).

  • PLATBA NA DOBIERKU

    Pri platbe na dobierku posielame zásielku za 5,90 €. Platíte v hotovosti alebo kartou doručovateľovi pri prevzatí zásielky.

  • Platba prevodom

    Pri platbe prevodom posielame zásielku za 3,90 €. Pred finalizáciou Vašej zákazky dostanete e-mailom faktúru s detailmi platby.

zákazková výroba

Keďže sa jedná o prácu na zákazku, nie sme schopní vopred určiť presný termín zhotovenia Vášho výrobku. Fotografie totiž vypaľujeme vo väčších várkach niekoľkokrát za mesiac podľa množstva a náročnosti spracovávaných portrétov. Stojíme si za kvalitou našich výrobkov, preto si na každom z nich dávame špeciálne záležať. Naša práca sa nedá uponáhľať.