NAJČASTEJŠIE DOTAZY

Nemajte obavy, nevybledne. Vďaka použitému materiálu a technike vypaľovania môžeme zaručiť stálosť farebného spektra a odolnosť aj proti pôsobeniu priameho slnečného žiarenia.

Áno, úpravy tohto typu vykonávame často. Naši grafici sú skutoční profesionáli a zhotoviť kvalitný portrét dokážu aj zo skupinovej fotografie. Neváhajte nám ju zaslať k individuálnemu posúdeniu.

Stanoviť presný termín zavŕšenie výroby nie je tak úplne možné – záleží od náročnosti konkrétneho výrobku aj na aktuálnom naplánovaní výpalu celej várky fotografií v špeciálnej peci. Môžete si byť však istí, že konáme, čo je v našich silách. Bežná doba zhotovenia je rádovo 10 až 15 dní, niekedy sme hotoví skôr, niekedy neskôr.

Porcelánové fotografie lepíme na pomník či náhrobný kameň špeciálnym lepidlom. Technika lepenia má však svoje špecifiká. Veď musí vydržať desiatky rokov! Je teda vhodné dodržať odporúčaný postup (klikni TU). Ponúka sa aj možnosť prenechať lepenie odborníkovi (kamenárovi), čo je bežná prax.

Všetky potrebné úpravy si vykonáme sami – máme s nimi mnohoročné skúsenosti a vieme, ako najlepšie fotografiu pripraviť pre techniku keramickej tlače.

Zašlite nám ich na posúdenie a my Vám s výberom pomôžeme. Predsa len už máme vďaka skúsenostiam potrebné estetické cítenie v oku a vieme, aké náležitosti predloha pre peknú porcelánovú fotografiu vyžaduje.

Áno, prevádzame farebné fotografie na čiernobiele i sépiové. Tieto úpravy vykonávame zdarma.

Určite sme na Vás nezabudli. Vzhľadom k veľkému množstvu fotografií, ktoré spracovávame, Vás však žiadame o istú trpezlivosť. Náhľady vypracovávame postupne podľa dátumu objednávky a ku každému z nich pristupujeme s maximálnou starostlivosťou. Presný termín zhotovenia Vášho náhľadu teda nedokážeme určiť. Snažíme sa však o čo najrýchlejšie dodanie

Iste. K Vašej fotografiu pristupujeme s čo najväčším rešpektom a spolu s hotovým výrobkom Vám ju zašleme späť.

Počas dokončovania prác na vašom výrobku Vám zašleme email s podrobnými podkladmi k platbe.